Sütés főzés: Hájas tészta (kép)

Szeretettel köszöntelek a Sütés-Főzés Rejtelmei oldalán!

Csatlakozz te is hozzánk! Innentől kezdve hozzászólhatsz a tartalmakhoz, feltöltheted fényképpel leírással ételeid, vagy csak recepted. Sok jó sütik, torták, ételek, videók, egy oldalon ahol az egyszerű is érdekes, és a nagyik receptjeit is szeretjük.
Várunk!

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5828 fő
  • Képek - 5290 db
  • Videók - 853 db
  • Blogbejegyzések - 2997 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 605 db

Üdvözlettel,
Keczánné Macskó Piroska
Sütés-főzés fortélyai-receptjei vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Sütés-Főzés Rejtelmei oldalán!

Csatlakozz te is hozzánk! Innentől kezdve hozzászólhatsz a tartalmakhoz, feltöltheted fényképpel leírással ételeid, vagy csak recepted. Sok jó sütik, torták, ételek, videók, egy oldalon ahol az egyszerű is érdekes, és a nagyik receptjeit is szeretjük.
Várunk!

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5828 fő
  • Képek - 5290 db
  • Videók - 853 db
  • Blogbejegyzések - 2997 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 605 db

Üdvözlettel,
Keczánné Macskó Piroska
Sütés-főzés fortélyai-receptjei vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Sütés-Főzés Rejtelmei oldalán!

Csatlakozz te is hozzánk! Innentől kezdve hozzászólhatsz a tartalmakhoz, feltöltheted fényképpel leírással ételeid, vagy csak recepted. Sok jó sütik, torták, ételek, videók, egy oldalon ahol az egyszerű is érdekes, és a nagyik receptjeit is szeretjük.
Várunk!

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5828 fő
  • Képek - 5290 db
  • Videók - 853 db
  • Blogbejegyzések - 2997 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 605 db

Üdvözlettel,
Keczánné Macskó Piroska
Sütés-főzés fortélyai-receptjei vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Sütés-Főzés Rejtelmei oldalán!

Csatlakozz te is hozzánk! Innentől kezdve hozzászólhatsz a tartalmakhoz, feltöltheted fényképpel leírással ételeid, vagy csak recepted. Sok jó sütik, torták, ételek, videók, egy oldalon ahol az egyszerű is érdekes, és a nagyik receptjeit is szeretjük.
Várunk!

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5828 fő
  • Képek - 5290 db
  • Videók - 853 db
  • Blogbejegyzések - 2997 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 605 db

Üdvözlettel,
Keczánné Macskó Piroska
Sütés-főzés fortélyai-receptjei vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.


Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Hájas tészta

1 kg liszt,
60dkg.háj,
3 tojássárgája,
1dl.tejföl,
1 dl.száraz fehér bor,
hideg enyhén sós viz.


A hájat 20 dkg liszttel eldogozom.
A tésztát jól kidolgozom és a hájat három részre osztom és háromszor rákenem a tésztára...közben 20 perc pihenés.
Mikor harmadszor kentem meg akkor egy éjjel a hütóben pihentetem.
Ha többet készitek lefagyasztom...szerintem nagyon jól sikerűlt...vagy egy trükk...sütés elött kicsi vizzel megpriccolom.Meg ér egy próbát...lehet több mindent késziteni belöle.

Látta 1366 ember.

Értékeld!

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

kiss monika üzente 13 éve

ez az igazi hajas ezt keresem regota koszike

Válasz

Szekeres Gizella üzente 14 éve

Nagyon köszönöm és örvendek hogy tetszenek a sütik.Szeretek hagyományos sütiket késziteni mert kár hogy a nagyik receptjei feledésbe menjenek...azért van mikor kicsit módositok hogy a mai kornak is feleljen meg...viszont szoktam uj recepteket is próbálni,sőt van olyan is amit az ismerősök ugy készitik ahogy GIZIMAMA.

Válasz

Barna Pap Mónika üzente 14 éve

Húú de guszta...Nagyon szeretem én is,sajna itt még nem találtam hájat,pedig szívesen elkészíteném.

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Nagyon szeretem, édesanyám mindig rengeteget sütött.
Gyönyörű leves volt mindig. Rég volt szép volt.
Köszönjük.

Válasz

Friedlné Évi üzente 14 éve

Hű de szeretem. Régen többször sütöttem, amikor még disznóvágások voltak a családban.

Válasz

Szekeres Gizella üzente 14 éve

Ma sütöttem-1 kg liszt,60dkg.háj,3 tojássárgája,1dl.tejföl,1 dl.száraz fehér bor,hideg enyhén sós viz.A hájat 20 dkg liszttel eldogozom.A tésztát jól kidolgozom és a hájat három részre osztom és háromszor rákenem a tésztára...közben 20 perc pihenés.Mikor harmadszor kentem meg akkor egy éjjel a hütóben pihentetem.Ha többet készitek lefagyasztom...szerintem nagyon jól sikerűlt...vagy egy trükk...sütés elött kicsi vizzel megpriccolom.Meg ér egy próbát...lehet több mindent késziteni belöle.

Válasz

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu